Bonzai Kullananlar

ibrahim firat | 12:24 | 0 yorum

Bu  makalemde  bir kaç seneden beri  ölümleride beraberinde getiren     ülkemizde  son 3 yıldan beri adından sıkça  söz ettiren   uyuşturucu sınıfında görülen bir zehirden ve ölüm maddesinden bahsedeceğim  bonzai nedir,  bonzai  nasıldır, bonzai jamaica ölümleri ile ilgili  yazımı okumaya devam edin.

Bu madde aslında  adını bonsai  denilen saksı bitkisi olan  asya tarafında  yetiştirilen normalde   çiçekçilerde  eskiden olan ve insanların  saksı bitkisi olarak yetiştirdiği bir  tür bitkidir aslında   saf haliyle bu bitki zararsız sadece kötü niyetli insanların bu masum bitkiyi seçerek ve   değişik  değişik kimyasal maddeleri ekleyerek deneyler yaparak ve en sonunda  çok büyük etki yapan kimyasallar ile karışımından sonra insanların ilgi duyacağı  ve kafa yaşatacağı durumu keşfedip   piyasaya sürülmesi ve gençleri kullanıcıları  en iyi öldürme  yöntemi olarak  bulunmuştur.


Bundaki birinci amaç gençleri  savaş   vs başka türlü olaylar değilde  en  ince noktadan vurarak  uyuşturucu maddeye alıştırıp en kısa  zamanda öldürmek ve sağlıksız hale getirmek amaçlarıdır. Bir çok  kişi bu zehirle ölmekte ve içen kişilerinde gerçeken bunun tam olarak ne olduğunu bilmeyip basit bir esrar  gibi sanması ve  etki yapamayağını sanmasından ileri gelmektedir  ama  bir  iğne ucu kadar  veya bir kaç parçanın dumanı içe çekildiği  zaman  çok büyük etkiler yapan ve bad  triğ denilen ölüm tiripleriyle insanlar hastanelik olamkta ve en kötüsü de bu  tirp yüzünden   ölen kişiler çoğunlukta ve sağlık  diye bir şey bırakmamaktadır.


Bonzai ve jamaica  aslında ikiside aynı kimyasallardan oluşmakta  sadece isim değişikliği olduğu bilinmektedir, genel olarak içinde  yoğunluk olarak tarım ilacının olduğu ve iki madde olarak bilinen isimlerini söylemiyeceğim çünkü insanlar kendileri    yapmaya çalışacaklarından amacımız vazgeçirmek olduğu için sadece etkilerini söyleyeceğim biri normal esrar kadar etki yapan 2. madde ise o etkiyi  20 30 katı yükseklere çıkaran etkisi olan bir kimyasal maddedir 2. madde kalp ritmini bozmakla beraber  kalp krizi ölümlerine neden olur son zamanlarda duymuşsunuzdur kalp krizi geçirenler   hep gençler diye aslıdna durum öyle değil kalp insanlar  kalp krizinden öldüğünü sanar  evet doğru ama ona neden olan bonzai  maddesinin verdiği ölüm tiribi aşırı korku ve beynine hükmedemediği anda kalbin yenik düşmesi ve kalp  krizinden ölünmesidir % 70  bu maddeye bağlı  oluyor gerisi istisnadır diye düşünüyorum,  benden bu yazımı okuyan herkese tavsiye  uzak durun ve merak bile etmeyin çünkü merak edilecek en son madde bile değildir.


Yazar: ibrahim fırat

Tarih: 18 Şubat 2013
www.ibrahimfirat.net

counter Kişi Tarafından Görüntülendi

Category:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum